Ovoce a zelenina

Specializujeme se na mezinárodní obchod s ovocem a zeleninou.

Obchod

Sponzorujeme

Rádi pomáháme tam, kde je to potřeba. Podívejte se, koho sponzorujeme.

Sponzoring

Vaše poptávky

Zajistíme pro vás přepravu zboží kamkoliv. Pošlete nám Vaši poptávku.

Kontakt

Spedice

Naše společnost se zabývá mezinárodní kamionovou dopravou a zasílatelstvím se specializací na přepravu zboží s kontrolovanou teplotou. Zaměřujeme se na všechny země EU - převážně na jižní Itálii a Španělsko, ale také třeba na Německo a Řecko.

V současné době firma disponuje pěti vlastními soupravami, které se skládají z tahačů Mercedes a návěsů Schmitz, které disponují 33 euro paletami na výměnu. Všechny tahače splňují ekologické limity EURO 6. Samozřejmostí je vybavení vozidel satelitním systémem, systémem GPS a mobilními telefony, což umožňuje přesné sledování pohybu Vaší zásilky v jakoukoliv dobu.

Abu Dhabi Limited Edition 2014

V roce 2014 jsme nakoupili dva nové tahače z limitované edice Abu Dhabi. Disponujeme tak nejen novými a profesionálními tahači, ale jejich řidiči mají během přepravy zboží zajištěné luxusní pohodlí, které je pro tento arabský stát jasným synonymem.

Moderní vozidla s výborným technickým stavem

Nechalo Vás Vaše vozidlo stát někde na cestě a odmítá Vám sloužit dále? Nevíte si rady s opravou? Zavolejte nám a ihned Vám na místo pošleme našeho technika, který zhodnotí závadu a opraví ji ihned na místě. Pokud by závada byla většího rozsahu, nabídne Vám odtah do prověřeného autoservisu a zajistí Vám náhradní vozidlo. Vy po chvíli spokojeně pokračujete ve Vaší jízdě.

Rozměry chladírenského návěsu

Rozmezí teplot: (vybaveno termografem) -25 / 30 stupňů Celsia
Nosnost: 24 tun
Objem: 90 metrů krychlových
Vybaveno košem na výměnu EURO palet: 33 ks EURO palet

Spediční služby

Na základě kontaktů se smluvními partnery zejména v jižní Itálii a Španělsku nabízíme kvalitní servis při vytížení Vašich vozidel v uvedených relacích, zejména pokud se jedná o zboží pod kontrolovanou teplotou. Přepravy zajišťujeme v rámci certifikace HCCP v souladu s předpisy a požadavky zákazníků. V uvedených lokacích obstaráme přepravu nákladu celoročně.

Víte, že...

Veškeré naše návěsy jsou vybaveny zapisovačem teploty převáženého zboží?

Objednejte si

Sháníte-li kvalitní přepravu zboží moderními vozidly za přijatelnou cenu, pak jste na správné adrese. Neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou ještě dnes.