Ovoce a zelenina

Specializujeme se na mezinárodní obchod s ovocem a zeleninou.

Obchod

Sponzorujeme

Rádi pomáháme tam, kde je to potřeba. Podívejte se, koho sponzorujeme.

Sponzoring

Vaše poptávky

Zajistíme pro vás přepravu zboží kamkoliv. Pošlete nám Vaši poptávku.

Kontakt

Obchod

Naše společnost se zabývá mezinárodní i vnitrostátní kamionovou dopravou se specializací na import a export zboží pod řízenou teplotou. Zprostředkováváme obchod převážně z jižní Itálíe a Španělska, odkud dovážíme hroznové víno, mandarinky, květák, brokolici a jiné dle sezonní nabídky. Kromě toho zajišťujeme také zasilatelství v rámci států EU. Přepravu zajišťujeme vlastními moderními vozy vždy se dvěma profesionálními řidiči. Při větší poptávce využíváme také rozsáhlé sítě našich prověřených partnerů. Více se o obchodu dočtete v sekci obchod.

Pojištění

Veškerý přepravovaný náklad je pojištěn podle mezinárodních úmluv CMR. Pojištění plně kryje veškerá rizika pro případ poškození, zcizení i zničení. Pojistná smlouva je sjednána pro celé území Evropy. Naše společnost má také sjednáno pojištění odpovědnosti zasílatele za škodu.

Certifikát HACCP

HACCP je systém řízení kvality a zdravotní nezávadnosti potravin založený na prevenci. Certifikát HACCP poskytuje systematické metody pro analyzování výrobních zemědělských a potravinářských procesů, identifikaci všech možných nebezpečí, analýzu rizik, stanovení kritických kontrolních bodů nezbytných k zajištění kvality a nezávadnosti potravinářských produktů a důsledné řízení a kontrolu těchto kritických bodů.

Spediční služby

Na základě kontaktů se smluvními partnery zejména v jižní Itálii a Španělsku nabízíme kvalitní servis při vytížení Vašich vozidel v uvedených relacích, zejména pokud se jedná o zboží pod kontrolovanou teplotou. Přepravy zajišťujeme v rámci certifikace HCCP v souladu s předpisy a požadavky zákazníků. V uvedených lokacích obstaráme přepravu nákladu celoročně.

Víte, že...

Veškeré naše návěsy jsou vybaveny zapisovačem teploty převáženého zboží?

Objednejte si

Sháníte-li kvalitní přepravu zboží moderními vozidly za přijatelnou cenu, pak jste na správné adrese. Neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou ještě dnes.